ÜYE OL VEYA GİRİŞ YAP
 

Şifremi Unuttum
Hızlı Sipariş
www.tuzlaorhanlicicek.com sitesinde vereceğiniz siparişlerde gönderen bilgilerini her defasında girmek yerine üye olup hızlı bir şekilde siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Haberdar Olma
Kampanyalarımızdan herkesten önce haberdar olmak için üye olmanız size öncelik kazandıracaktır. Bu yüzden aktivasyonsuz ve hızlı bir şekilde üye olmanızı öneririz.

Şile Çiçekçilik

Şile Çiçek gönder

orhanlı çiçek,Karanfiller Dolusu Sepet

orhanlı çiçekçiler,Kod 2220
150 TL + KDV
orhanlı çiçek sipariş,Tek Partel Ayaklı Sepet

orhanlı çiçek yolla,Kod 4411
175 TL + KDV
orhanlı çiçek sipariş,Ferforje çiçeği

orhanlı çiçek yolla,Kod 2235
300 TL + KDV
orhanlı çiçekçilik,Ayıcık ve 15 Adet İthal Güller

orhanlı çiçek sipariş,Kod 5001
120 TL + KDV
Geri 1 2
TUZLA ORHANLI ÇİÇEK Web sitemiz üzerinden yapılan kredi kartı ile ödeme işlemlerinde SSL şifreli güvenlik teknolojisi ve Garanti Bankası Sanal POS alt yapısı kullanılmaktadır.

Kişisel Bilgi Güvenliği
TUZLA ORHANLI ÇİÇEK Web sitemize üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgiler, teslimat için bildirmiş olduğunuz adresler güvenli alan üzerinde korunmaktadır. Kişisel bilgilerinize yasal zorunluluk haricinde hiçbir kurum, kuruluş ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Kullanılması
 TUZLA ORHANLI ÇİÇEK Adınız Soyadınız, Telefon, E-posta, Adres bilgileriniz satın almış olduğunuz ürünün adresine ulaştırılması, alınan ürünün faturalandırılması, fiyat indirimleri ve kampanyalardan haberdar edilmesi gibi durumlar için iş ortaklarımız ( anlaşmalı kargo firmaları gibi ) ile paylaşılır.